ŽIVÁ VODA CENTRUM, VESICA, Dvorní 756/7, 708 00 Ostrava - Poruba
+420 777 208 807
info@vesica.cz

Co vše najdete na vesica.cz

Vesica.cz je stránka o HARMONII. Harmonie je stav rovnováhy. Je to vesmírný princip. Božský princip. Princip přírody. Také ho můžeme nazvat NULOVÝM BODEM. Jen v tomto bodě dokážeme navázat spojení s jednotou, bytím, láskou, blažeností, bohem, universem či Já jsem. Různá jména pro to, co slovy popsat nelze.

MASÁŽE – V této sekci se dozvíte více o masážích, které provádím Tyto masáže uvádí do harmonie energetické dráhy těla i tělo samotné.

VESICA – I vesmír má svou HARMONII v posvátné geometrii, která se propisuje i právě do našeho těla, a duše. Zde naleznete více o Posvátné geometrii, kterou se zabývám. Zatím alespoň vysvětlení, proč jsem stránky pojmenoval Vesica a významy symbolu Vesica Piscis.

KDO JSEM – V této sekci najdete informace o tom, jak jsem dospěl k tomu, čím jsem dnes. 🙂 O procesu změny z neharmonie do HARMONIE. Nicméně tento proces stále pokračuje, protože základní charakteristikou našeho Světa forem je cyklická změna.

BLOG – Zde časem budu zveřejňovat své i starší texty, které jsem si psal pro sebe, jak jsem postupoval a chápal svůj vyvoj k HARMONII. Samozřejmě nedokončený, protože harmonie je zároveň změnou. Vlastně celý náš svět, svět forem, je založen na cyklické změně. Vidime to okolo sebe. Nádech střídá výdech,jaro střídá leto, podzim, zima. Den a noc. Jin a Jang. Základním pohybem částic je spin, těles a soustav ve vesmiru pak rotace. ZMĚNA.

TVORBA – Začínám s výrobou mandal až do velikosti 120cm, světelných obrazů a dalších výrobků ze dřeva. Zde Je budu prezentovat.